Mesaj gönder
Ana sayfa

Shenzhen Xietaikang Precision Electronic Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili
GAOYUEDA Co., ltd 1989 Maçında kurulmuş, Humen kasabası Dongguan şehri Guangdong eyaleti Çin'de bulunan hassas konektörler üreticisidir. Bağımsız fabrika atölyesi, 600'den fazla çalışanı, 80 profesyonel teknisyeni ile 20.000 metrekareden fazla bir alanı kaplamaktadır. aralarında.
 
Firmamız ISO9001 kalite yönetim sistemi sertifikası ve SGS sertifikasını geçmiştir.
Ve FFC/FPC konektörü / Gofret konektörü / SIM kart konektörü / Bellek kartı konektörü / USB / Tip C konektör / HDMI konektörü / RJ45 serisi / B'den B'ye konektör ve Pin başlık konektörlerinin geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmıştır.Şirket merkezi Shenzhen'de bulunmaktadır ve Hong Kong, Hubei, Tayvan'da da şubeleri bulunmaktadır.
 
Son birkaç yılda, uzun yıllara dayanan üretim tecrübesi, mükemmel teknoloji, sıkı kalite sistemi, profesyonel satış ekibi, uygun fiyat, zamanında teslimat ile firmamız gelişti ve büyüdü.Parlak yaratmaya devam edeceğiz ve tüm müşterilerimizle sürekli yenilik, daha iyi kalite ve hizmet ruhu içinde istikrarlı bir şekilde gelişeceğiz.
 
25 yıllık istikrarlı gelişimin ardından, Şimdi iki fabrika var: GAOYUEDA (GUANGDONG) CO.,LTD & GAOUYUEDA (HUBEI) CO.,LTD.
Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

1989-----------Xiechang/ Xietaikang Co.,ltd 1989 yılında Tayvan'da kuruldu.

1990 ----------- Dongguan'da Xiechang fabrikasının inşası, SHETIME markasını yarattı.

2010----------- Hubei eyaletinde kayıtlı Gaosuda Co., ltd.

2012 ----------- Şirket adını Gaoyueda olarak değiştirdi ve fabrikayı Humen kasabasına taşıdı.

Shenzhen Xietaikang Precision Electronic Co., Ltd. Shenzhen Xietaikang Precision Electronic Co., Ltd. Shenzhen Xietaikang Precision Electronic Co., Ltd. Shenzhen Xietaikang Precision Electronic Co., Ltd. Shenzhen Xietaikang Precision Electronic Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : XTK

No. Çalışanları : 300~450

Yıllık satış : 14,000,000-21,000,000

Yıl kurulan : 1989

İhracat p.c : 80% - 90%

TCL: AUDI

Lenovo: Skyworth

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen Xietaikang Precision Electronic Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Xietaikang Precision Electronic Co., Ltd. Sertifikalar